پیام رسان سروش هک نشده است

پیام رسان سروش در حال حاضر یکی از موفق ترین پروژه ملی در خصوص اپلیکیشن های اجتماعی فارسی زبان میباشد که تا به امروز بیش از 4 میلیون کاربر فعال را در خود جای داده است .

متاسفانه با توجه به موفقیت های آشکار پیام رسان سروش , جو منفی عدم اعتماد در خصوص پیام رسان سروش همه گیر شده گویا که انگار پیام رسان سروش یک دزد و جاسوس است اما بصیرت هم چیز خوبی است .

پیام رسان سروش یکی از اپلیکیشن های است که به دست متخصصان موفق رونمایی شد و لازم به ذکر است که هر برنامه ای که در مارکت ها موفقیت بالایی کسب میکند مسلما نقطه توجه همه کاربران - برنامه نویسان مختلف به آن معطوف میگردد برخی نیز در موفقیت این برنامه ها سهم بسزایی دارند خصوصا کسانی که مشکلات و ایرادات برنامه را گزارش میکنند اخیرا شخصی به نام میلاد نوری کارشناس فن آوری و برنامه نویسی توانسته است یک ایراد مهم در خصوص نمایش شماره مدیران کانال ها به جای آی دی منتشر کند که این عکس از این ایراد دست به دست در فضای مجازی منتشر میشود و هرکسی با قصد و سوئ نیت خاصی متنی را منتشر میکند و به دروغ هک شدن سروش را منتشر میکنند اما واقعیت چیست ؟

این کارشناس برنامه نویس توانسته است سورس برنامه را باز کرده و در بخش نمایش ای دی متوجه شده ساختار کد آی دی به جای درج نام آی دی به اشتباه شماره مدیران درج شده است لذا این مشکل و ایراد را گزارش کرده و بلافاصله مدیران سروش این نقص را در بروز رسانی جدیدی که اخیرا ( نسخه جدید پیام رسان سروش ) انجام داده اند را رفع کرده اند .


پس توجه داشته باشید به متن ها و پیام های غیر حرفه ای و غیر واقعی که این روز ها در برخی سایت ها مخالف و کانال های تلگرامی منتشر شده اعتنا نکنید زیرا از پایه و اساس دروغ و کذب محض است .

در حال حاضر پیام رسان سروش یکی از ایمن ترین پیام رسان داخلی است که منطقی میباشد در مدت زمان هایی خاص بروز رسانی هایی انجام دهد اما این ایراد اخیر (نمایش شماره مدیران ) کاملا برطرف شده و جای هیچ نگرانی نیست .

پس بدانید این ایراد به معنای هک شدن نیست بلکه یک نقص بود که سریعا رفع گردید

دانلود نسخه جدید سروش

/ 2 نظر / 318 بازدید
samsung-saba

دوست عزیز لطفا درصورت تمایل به تبادل لینک پیام دهید https://www.samsung-saba.com/

notatall

چیزی که شما میگین هم تمام واقعیت نیست